Z naší nabídky

ROVOZ KORMIDLO DOMŮ

 

Nabídka menu


POUZE U KORMIDLA
JIŽ TOČÍME HAUSKRECHT
BRNĚNSKÁ 12°.UVAŘENÁ S ČERSTVÝM CHMELEM
HOVĚZÍ RIB EYE STEAK,
GRILOVANÁ ZELENINA
HOUBOVÁ OMÁČKA, HRANOLKY
CENA 349,-Kuřácká letní zahrádka

 

 PIVA NA ČEPU

 

NOVÉ PIVO NA ČEPU!

SPOLUPRACUJEME
S PARNÍM PIVOVAREM HAUSKRECHT


WWW.HAUSKRECHT.CZ

 


Kormidelnická káva


Kormidlo Facebook


Pálavské ApartmányVideo Pálava -Pálavské Apartmány


NOVĚ AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY
 
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Rychlý kontakt

MAPA SEZNAM.CZ

MAPA GOOGLE.CZ

REZERVACE - OBJEDNÁVKY

Tel: +420 541 245 812

Email: info@ukormidla.cz
QR CODE

 

 

Ohodnoťte nás

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 
Autor: LENKA MICHÁLKOVÁ Datum: 30.4.2020 08:43:40
Jídlo
Jsem ráda, že máte rozvoz kvalitního jídla. Každý den se dá něco vybrat a chuťově je to vynikající. Těším se, že už otevřete zahrádku. Přece jenom je to jiné moci si to vychutnat teplé a ne ohřívané. Vyřiďte moje díky všem vašim zaměstnancům.
Změnil bych
To, co se teď změnit nedá. To je posedět zase u vás v restauraci. :)
Autor: zákazník Datum: 22.4.2020 21:47:42
Jídlo
Nic moc
Dobrý den, je skvělé, že vaše jídla fungují pořád dál a děláte rozvoz, u vaší kuchyně vidím snahu držet cenu nízko a zároveň vyhovět zákazníkovi.Jenom mě napadlo, že kdyby jste zkusili udělat kuchyň trošku víc svěžejší a jídla trochu obměnili (např.: verze - maso + šunka + sýr už opravdu dosluhuje), bylo by to jak pro nás tak i pro Vás lepší protože by jste určitě přilákali zase nějaké nové lidi a zároveň obnovili nadšení u stávajících zákazníků.Třeba to vyjde. Pěkný den.
Autor: Lenka Svobodová Datum: 15.4.2020 11:35:17
Jídlo
Výborné
Změnil bych
Stále výborně vaříte a jsme rádi, že i nadále v tak nepříznivé době vaříte a zavážíte nás. Děkujeme.
Autor: Ondrej Haluza Datum: 9.3.2020 16:04:06
Jídlo
Aktualizujte si napojovy listek na Vasich internetovych strankach, nektere ceny neodpovidaji realite, u placeni to neprijemne prekvapilo.
Autor: Olomouc Datum: 27.12.2019 21:15:53
Jídlo
Jelikož nejsem znám zdejších poměrů, vybral jsem si vaši restauraci podle webovek, které máte pěkně zpracované, včetně nabídky v jídelním lístku. Nevím, kdo připravoval naše jídlo, ale kuchař to určitě nebyl.
Změnil bych
Doporučení. Nemám-li kuchaře nebo suroviny na vaření, bude pro majitele restaurace menší ostuda, když se obsluha omluví, že z nějakého důvodu dnes kuchyň nefunguje. Ten hnus, co nám byl dnes servírován na otlučeném nádobí, to fakt bylo peklo. Sem už nikdy v životě!
Autor: Dana Datum: 15.12.2019 20:48:34
Jídlo
Normální
Obsluha
Výborná
Mladý pán co nás obsluhoval byl skvělý, to se vůbec nedá říct o jeho kolegyni na baru.
Prostředí
Dobré
Škoda, že v salonku byla cítit vlhkost a nehrálo žádné radio
Změnil bych
Měl by se změnit přístup slečny/ paní za barem.Po příchodu jsme sdělili, že máme rezervaci a paní na to, že ať si jdem sednout, znovu jsme upozorňovali, že máme rezervaci v salónku!Nahlídla do diáře a řekla, že žádnou rezervaci na dnešek nemá. Když jsme se nenechali odbýt, že rezervaci máme udělanou přes e-mail podívala se znovu a že si spletla dny a ať si jdem tedy sednout. Nebýt mladého číšníka, který nám ochotně salónek ukázal, tak se otočíme a jdem pryč. Paní na baru by se mohla příště omluvit a rozhodně se zákazníky mluvit vlídněji.Prvni dojem na nás udělala příšerný a jsem ráda, že nás neobsluhovala.
Autor: Jaroslav a spol. Datum: 3.12.2019 11:54:54
Jídlo
Výborné
Obsluha
Výborná
Prostředí
Výborné
Změnil bych
Chodí nás zde celá řada roky na obědy, pokud někdy jdeme jinam, rádi se vždy vrátíme. Respektujeme, že každý má nárok na svůj názor, ale poslední hodnocení jsou slušně řečeno neobjektivní. Nějak nám to nejde dohromady s tím kolik zde dochází strávníků...
Autor: Josef Datum: 17.11.2019 17:27:54
Jídlo
Normální
Dobrý,ale nic extra!
Obsluha
Normální
Pořádní zloději.Byli jsme tam 16.11.2019 na obědě.Po jídle jsem chtěl porci husy se zelím.Zaplatil jsem i s tuzérem 200kč.Doma se zjistilo,že nám místo husy dali kuře se štouchaným bramborem v hodnotě 89kč.Takhle si v tomto podniku váží zákazníka!!!!!
Prostředí
Normální
Změnil bych
Vaši zlodějskou obsluhu!!!!!!
Autor: Tomáš Datum: 10.11.2019 17:19:45
Jídlo
Dobré
Relativně proměnlivá kvalita hlavního jídla. Občas je jídlo opravu výborné a občas nic moc. Například brambory s ani čpetkou soli a podobně.
Změnil bych
Ocenil bych větší sortiment polévek. Obědnávám si jídlo v podstatě každý den a mám pocit, že se skoro stejná polévka opakuje co tři dny. Určitě bych ocenil možnost si objednat bez polévky. Osobně nemám rád polevky s masem a taková je v podstatě každý druhý den (vývar). Takže pak musím hledat někoho komu ji můžu darovat. Úplně ideání by byl výběr ze dvou polévek...
Autor: Zakaznik Datum: 14.10.2019 17:00:19
Prostředí
Krásný teplý den a zahrádka zase zavřená. O víkendu bez problému fungovala. Nechápu.
Změnil bych
Hospoda je plná smradu z kuchyně a zahrádka zavřená :-(
Strana: 1 2 3 4 5 6 7