Z naší nabídky

 PIVA NA ČEPU

 

NOVÉ PIVO NA ČEPU!

SPOLUPRACUJEME
S PARNÍM PIVOVAREM HAUSKRECHT


WWW.HAUSKRECHT.CZ

 


Aktualizovaný jídelní
a nápojový lístek ve formátu PDF

 


 RESTAURACE JE NOVĚ  CELÁ NEKUŘÁCKÁ


ZVEME VÁS NA SLEDOVÁNÍ ZÁPASŮ KOMETY V ZADNÍ ČÁSTI RESTAURACERozvoz jídel až k Vám!


Kormidelnická káva


Kormidlo Facebook


Pálavské ApartmányVideo Pálava -Pálavské Apartmány

 

 


NOVĚ AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY
 
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Rychlý kontakt

MAPA SEZNAM.CZ

MAPA GOOGLE.CZ

REZERVACE - OBJEDNÁVKY

Tel: +420 541 245 812

Email: info@ukormidla.cz
QR CODE

 

 

Ohodnoťte nás

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  .... 23   další >>
Autor: Henry Schein Datum: 10.11.2014 12:15:05
Jídlo
Dobré
Dobrý den, jídlo od Kormidla nám vesměs chutná, máme ovšem velikou výhradu k chuti Vašeho zelí. Už jsme ho měli několikrát a vždy bylo nedochucené, prostě bez chuti. A není to názor jedince, nýbrž celého našeho kolektivu. Jinak děkujeme za jiná dobrá jídla.
Změnil bych
ZELÍ, ZELÍ, ZELÍ !!!!!
Autor: Sedláčková Datum: 8.11.2014 15:33:11
Jídlo
Dobré
Meníčko 3.11. jsem měla až po druhé hodině a i když už nebylo uvedené hovězí, po domluvě mi přinesli přední hovězí a vůbec mi to nevadilo. Pochutnala jsem si a už se těším na neděli, kdy si s rodinou dáme kačenku.
Obsluha
Výborná
Prostředí
Dobré
Změnil bych
Pouze lepší větrání v přední části restaurace.
Autor: provozovatel Erik Gryc Datum: 29.10.2014 15:00:41
Změnil bych
Dobrý den p. Mirek B. Omlouvám se za nedostatky, které vznikly při vaší návštěvě v restauraci. Jsou to hrubé nedostatky, které se nesmí opakovat. Celý kolektiv se snaží a vždy je co vylepšovat. Děkuji Vám za hodnocení a při příštích velkých zvěřinových hodech v únoru 2015 Vás zvu k nám do restaurace zajisté bez kanadského žertíku. Napište prosím na email info@ukormidla.cz a rád Vám pošlu pozvánku aby jste na nás nezanevřel. Kuchaři zůstávají a jsou dosti poučeni a potrestáni. s pozdravem a díky za pochopení Erik Gryc.
Autor: Mirek B. Datum: 25.10.2014 17:42:51
Jídlo
Nic moc
Přišel jsem na zveřinove hody. Vybral jsem si dančí steak s bylinkovou smetanou a česnekovou bagetu. Dostal jsem flakotu bez bylinkové smetany (ta dorazila po reklameci, ovšem to jsem již končil s posledním soustem), bageta dorazila v termínu, ale včerejší a rozhodně ne rozpečená a česnek zůstal za vrátky kuchyně. Pokud máte rádi kanadské žertíky, tak tato restaurace je pro vás jak dělaná.
Obsluha
Výborná
Mila a ochotná, čímž zachránila amaterskou kuchyní.
Prostředí
Dobré
Změnil bych
Rozhodně kuchaře!
Autor: provozovatel Erik Gryc Datum: 13.10.2014 21:35:57
Změnil bych
Dobrý den p. Petr, snažíme se odstranit tento nedostatek v rychlosti obsluhy. V dobu, kdy je restaurace plně vytížena jsem nuceni na MAXIMUM obsluhovat a vydávat jídla včetně přípravy. Když pomine největší nával hostů je třeba zvolnit což dle připomínek se nám nedaří a o čemž sám vím. Děkuji Vám za připomínky a hodnocení. Tento nešvar se snažíme odstranit. S pozdravem Erik Gryc.
Autor: Petr P. Datum: 22.9.2014 11:12:53
Změnil bych
Dobrý den, opět musím psát to samé dokolečka. Ve středu 17.9. ale extra katastrofa. Než jsem zjistil jak chutná polévka, bác, druhé jídlo na stole. Jídlo chládne, celá naše parta nas*aná. K jídlu: Ve středu hrůza, je pondělí a pořád to mám v hlavě. Jídlo studené, američky dělané dlouho do předu.A porce pidi. Odcházel jsem hladný, mrzutý. Snad to moc lidí nebude číst, kdyby byla možnost, napíšu i soukromý mail odpovědné osobě. Nejde mi o hanobení restaurace, jen žádám zlepšení, protože tu restauraci máme opravdu rádi.
Autor: Renča Datum: 19.9.2014 08:10:29
Jídlo
Výborné
Souhlasím s Petrem P., chodíme jako kolektiv firmy k Vám dlouho, hodně se jídla opakují. Jinak spokojenost, jídla jako taková jsou výborná, vše suprovka.
Obsluha
Výborná
Prostředí
Dobré
Změnil bych
Jen rotaci těch jídel, trochu změny by to chtělo... :-)
Autor: Mirka - oslava narozenin Datum: 18.9.2014 09:43:42
Jídlo
Výborné
Vše se povedlo dle našich představ. I když nás bylo nakonec skoro jednou tolik, personál restaurace zvládl vše na jedničku. Dojdeme zase a děkujeme !!
Obsluha
Výborná
Prostředí
Výborné
Autor: Petr Datum: 13.9.2014 21:52:27
Jídlo
Výborné
Obsluha
Dobrá
Prostředí
Výborné
Autor: Petr P. Datum: 11.7.2014 10:15:49
Jídlo
Výborné
Dobrý den, jen jedinou věc, opravdu vaříte skvěle. Ale za tu dobu, co k Vám chodíme, už jsme toho jaksi přejezení. Každý týden pořád dokola ty samé věci. ALe znova opakuji, jídlo výborné, jen poprosím o trochu kreativity, děkuji.
Obsluha
Výborná
Prostředí
Výborné
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  .... 23   další >>