Z naší nabídky

 PIVA NA ČEPU

 

NOVÉ PIVO NA ČEPU!

SPOLUPRACUJEME
S PARNÍM PIVOVAREM HAUSKRECHT


WWW.HAUSKRECHT.CZ

 


Aktualizovaný jídelní
a nápojový lístek ve formátu PDF

 


 RESTAURACE JE NOVĚ  CELÁ NEKUŘÁCKÁ


ZVEME VÁS NA SLEDOVÁNÍ ZÁPASŮ KOMETY V ZADNÍ ČÁSTI RESTAURACERozvoz jídel až k Vám!


Kormidelnická káva


Kormidlo Facebook


Pálavské ApartmányVideo Pálava -Pálavské Apartmány

 

 


NOVĚ AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY
 
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Rychlý kontakt

MAPA SEZNAM.CZ

MAPA GOOGLE.CZ

REZERVACE - OBJEDNÁVKY

Tel: +420 541 245 812

Email: info@ukormidla.cz
QR CODE

 

 

Ohodnoťte nás

Strana: 1.... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  .... 23   další >>
Autor: Veronika Datum: 17.8.2013 00:35:34
Jídlo
Frantisku, vy nahodou nepracujete v kormidle?
Autor: František Vyskočil Datum: 9.8.2013 02:30:35
Jídlo
Výborné
Už mnohokrát jsem zde chtěl napsat pozitivní hodnocení, neboť, za svoji neutuchající snahu o kvalitní prostředí, obsluhu, ale hlavně kvalitu jídla si všichni v této restauraci zaslouží chválu. Konečně jsem se donutil napsat hodnocení na tyto stránky a to z několika důvodů. Tak za prvé, zásadně nemohu souhlasit s komentářem svého jmenovce ze dne 31.7.2013. Obsluha je u Vás max. do několika minut. A to ne, v poloprázdné restauraci, ale v době obědů vždy plně obsazené! A proč asi obsazené? Že by byla jídla chuťově nezajímavá, ba i bez chuti, jak Franta píše, to asi těžko! Opak je pravdou. Bude to nejspíš asi konkurence, neboť píše, že se člověk nají o "pár metrů" jinde lépe a jídla se nedají srovnat. Proč nenapíše na rovinu, z které restaurace v okolí je, abychom se mohli přesvědčit :-) Musím vyzdvihnout Váš „klenot“. Naposledy byl na jídelním lístku ve středu 7.8.2013 a tím myslím „Pečenou kačenu na medu a zázvoru s dušeným zelím a dvěma druhy knedlíků“. Do zlatova upečená, měkoučká a chuťově naprosto vynikající! To nemá chybu! V kuchyni by zasloužili „Řád zlaté vařečky“!
Obsluha
Výborná
Vždy usměvavá a ochotná. Na případné dotazy či problémy reagují klidně a se snahou vyjít vstříc zákazníkovi.
Prostředí
Výborné
Možnost půjčení si novin! Vždy perfektně čisté WC. Výběr ze tří místností.
Změnil bych
Nic. Do 30 minut, což je přestávka na oběd, se kvalitně najím a odcházím vždy s pocitem, že v této restauraci záleží majiteli a personálu na tom, aby se zde hostům líbilo a byli spokojeni. Není těžké vylítnout nahoru, ale udržet se. V Kormidle si kvalitu nejen drží, ale „laťku“ pořád zvedají.
Autor: Franta Datum: 31.7.2013 11:36:40
Jídlo
Hrozné
Dobrý den, nemohu souhlasit se zdejšími komentáři. Obsluha ujde, i když občas čekáme při příchodu na obsluhu v poloprázdné restauraci i 10-15 minut. Co se týče jídel, opět nemohu souhlasit. Jídla jsou chuťově nezajímavá ba i bez chuti, nehledě na to, že ke steakům, přírodním řízkům se podává uho omáčka, která je vesměs na všem i tam kam nepatří. Nikde jsem se s tím nesetkal. Na gnocchi se špenátem a kuř masem a sýrem se smetanou nemá co dělat uho omáčka a bylo to dělané právě z ní! Nehledě na to, že bramborovou kaši, kterou jsem u Vás jedl byla ze sáčku! Za peníze, které u Vás stojí menu se člověk nají o pár metrů jinde lépe a jídla se nedají srovnat... Je to škoda, že na chuť a kvalitu jídel více nedbáte. Na shledanou F.
Obsluha
Normální
Prostředí
Normální
Změnil bych
Změnil bych kuchaře nebo přístup k vaření a podávání jídel.. Jinde jsou jídla na meníčka chutnější, větší porce a za stejné nebo podobné peníze... A také bych doporučil vynechat ITALSKÁ jídla, protože je očividně neumí kuchař připravovat.... Co mi dále vadí je, že v menu lístku je třeba uveden plněný řízek... ale čím to tam neuvádíte... Proč? To bych také napravil... K jídlům, které jsou něčím plněné nebo je to cizí název, tak do závorky napsat kompletní obsah co v tom je. Jinak přeji mnoho úspěchů a snad i zlepšení až Vás příště navštívím. S pozdravem F.
Autor: Alča Datum: 8.7.2013 21:00:07
Jídlo
Výborné
Obsluha
Výborná
Prostředí
Výborné
Změnil bych
Děkuji za příjemnou oslavu mojí promoce.Nikdo neměl výtku k podniku, výborná jídla, rychlá a příjemná obsluha, hezké prostředí a klimatizovaný salónek potěšil. Ještě jednou děkuji a ráda přijdu i během dalšího studia. Alča
Autor: Jiří Datum: 4.7.2013 23:00:57
Jídlo
Výborné
Jídlo bylo výborné! Byl nás plný stůl, všem moc chutnalo a i když měl každý jiné jídlo, tak bylo vše poměrně rychle hotovo bez dlouhého čekání. Porce byly velké - dostatečně jsme se najedli. Pivo také dobré.
Obsluha
Dobrá
Obsluha ochotná a příjemná, nadprůměrná.
Prostředí
Dobré
Prostředí je fajn ;), možná jen drobná výtka k méně odvětrávané chotbě do nekuřácké části.
Autor: Filip Datum: 30.6.2013 11:19:20
Jídlo
Výborné
Opět jsme byli s přítelkyní na jídle U kormidla a menu opět výtečné! Nejvíc mě dostane vždy ten bramborový salát s řízkem. Je toho na přejezení a přesto se člověk cítí lehce :) No a o ceně už nemusím ani mluvit :) centrum Brna * cena * kvalita * množství * velký výběr + sobotní menu, prostě dokonalá restaurace!!!!!
Obsluha
Málo která obsluha se téhle vyrovná! Při nesčetném počtu, který musí být obsloužen obdivujeme s přítelkyní ten stálí příjemný a ochotný přístup :)
Prostředí
Velmi příjemné. Také skvělí výběr. Nekuřácké prostory odděleny dlouhou a klikatou chodbou od těch kuřáckých. Geniálně vymyšlené!!! A také zahrádka :)
Změnil bych
Jedna paní tady psala, že vodu zadarmo. Při ceně menu (polévka zahrnuta v ceně), by mi osobně bylo trapné žádat vodu z kohoutku. Budeme se k Vám rádi vracet!!!
Autor: Ola T. Datum: 23.6.2013 23:14:39
Jídlo
Výborné
Obsluha
Výborná
Prostředí
Výborné
Změnil bych
Musím souhlasit s Petrem T. opravdu mi dost vadí, když obědvám polévku a sotva po pár lžičkách je přineseno hlavní jídlo. Už jenom z logického principu, co mám s tím hlavním jídlem dělat, když nemám dojezenou polévku? Tohle jsou přece základy stolování které se učí i na učilištích. Je to obrovská škoda, protože tohle je jediná věc která je mi dost nepříjemná a nejen mě. Obsluha v pořádku,prostředí vždy čisté a teplota jídla jako mála z restaurací odpovídá standartu.Všechno hodnotím kladně a ráda se k Vám vracím, jen vyčkejte než zákazník dojí polévku a až potom přineste hlavní chod. :-) minimálně slušnost . Díky moc!
Autor: provozovatel Erik Gryc Datum: 20.6.2013 21:39:37
Změnil bych
Dobrý den p.Petr T. Omlouvám se za rychlou obsluhu pokud máte na stole nedojedenou polévku a už Vám servírujeme hlavní jídlo. Dáme si na to pozor a tento nešvar odstraníme. Děkuji za upozornění a klidně se mě v restauraci ohlaste osobně pokud nad námi nezanevřete a dáte nám šanci. Děkuji a s pozdravem Erik Gryc.
Autor: Petr T. Datum: 19.6.2013 12:28:38
Jídlo
Výborné
Obsluha
Normální
Nerad piji u jídla, tak mi nevadí, že se obsluha neptá co chci k pití.
Prostředí
Výborné
Změnil bych
Dobrý den, já a kolegové k Vám chodíme každý den. U Vás nám chutná natolik, že jsme začali chodit od konkurence k Vám. Poslední dobou a včera extrém, hrábl jsem si dvakrát do polívky a už jsme měl druhé na stole. Stydne to a pohoda a smysl obědu je ta tam. Chápu, že to berete stylem, zbašti, zaplať a mazej a nic proti tomu nemám. Jen zase pochopte nás a dejte nám prostor si to jídlo a celý oběd vychutnat, ne ho jen honem do sebe naházet. Opravdu nemám zájem být za 20 minut opět v kanclu. Denně Vám tam necháme cca 500kč, ale kvůli tomuto se zase vracíme do vedlejší hospůdky i když tam bohužel vaří hůř.
Autor: Markéta Datum: 30.5.2013 08:45:54
Jídlo
Dobré
Jídlo dobré, jen porce se mi zdají menší než u konkurence.
Obsluha
Hrozná
Vadí mi,že nedávají k meníčku obyčejnou vodu z vodovodu, požádala jsem o nic,ale servírka odmítla.
Prostředí
Dobré
Změnil bych
Prodejní taktiku vody, vidím dost velký problém v tom,že odmítají dát obyčejnou vodu, už tam nepůjdu.
Strana: 1.... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  .... 23   další >>